>/>/>||||||GeNçLiĞiN YeNi SeSi||||||>/>/>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>/>/>||||||GeNçLiĞiN YeNi SeSi||||||>/>/>

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanışma Faslı...

+7
oguz1297
pcd_anil
bthn
06b4k
manyax
pessimist
dr.fuchs
11 posters
YazarMesaj
dr.fuchs
Admin
Admin
dr.fuchs

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 8:42 pm

Selam Meraba Arkadaşlar Ben Mert.Genclik06 artık Bu Adresten Hizmete Devam Edecektir.Şimdiden Üye Olan ve Kendini Tanıtan Bütün Arkadaşlarıma teşekkürler... Arrow
https://genclik.forummotion.com
pessimist

pessimist

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: SeLAm;)   Tanışma Faslı... Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 2:02 am

SeLam Dostlar Site ManYak Olmuş... .Ankara'danım tabi Very Happy

cheers
manyax

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:24 pm

Selam Arkadaslar Ben MEhmet.16 yaşındaym.Site Gzl Olmuş .lol! D
06b4k

06b4k

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 10:42 pm

merhaba Ben b4k beni Böyle Bilinn:D Ankaradayım İllegal Grafiiti Ankaradan Tanısa bilirz
bthn
Admin
Admin
bthn

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: HOŞGELDİNİZ !   Tanışma Faslı... Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 12:16 am

Hepiniz sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar sitemizde bulunmanızdan mutluluk duyarız ben batuhan (bthn) site ve herşey hakkında bana sorularınızı sorabilirsiniz Ankara/Polatlı'dan aranıza katılıyorum.fazlasıyla r@p-rock dinlerim siyeset-gündem-tarih-spor-PC vb. ilgilenmekten çok hoşlanırım.yeni sitemizden hoşlanacağınızı umut ediyorm yorumlarınızı şikayetlerinizi ve paylaşımlarınızı esirgemeyin...
http://www.genclik.forummotion.com
pcd_anil

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 7:57 pm

slm arkadaslar ben anıl bu siteye mert arkadasıma yardım etmek için geldim benle daha fazla konusmak isteyen pcd_anil@hotmail.com eklesin konusabiliriz
oguz1297

oguz1297

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 8:04 pm

slm arkadaşlar ben oğuzhan istanbuldanım 16 yaşındayımm......umarım sitede iiyii vakitler geçirirsinizz..... Very Happy
kerem06

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 11:15 pm

ben kerem 16 yaşındayım ve tabikide polatlı lisesindenim polatlı lisesi bir ayrıcalıktır
dr.fuchs
Admin
Admin
dr.fuchs

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 11:20 pm

Arkadaşlar Hepiniz Hoşgeldiniz.
kerem06

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 5:17 pm

naber dostlar nasılsınız
dr.fuchs
Admin
Admin
dr.fuchs

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 5:40 pm

iyidir kerem uraşıyok valla seni sormalı bom
kerem06

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 10:35 pm

selam ben kerem ankara'lıyım
sans_déqil_iman_gücü

sans_déqil_iman_gücü

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 11:42 pm

arkadaslar hos geldiniz
cruelkiller_

cruelkiller_

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 4:04 pm

mert batuhan siteniz hayırlı uğurlu olsun okulda görüşemiyoz bari burda görüşürüz herkese merhaba
dr.fuchs
Admin
Admin
dr.fuchs

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 10:05 am

vaY Efe Nerelerdesin olm ya Net Yok dimi Hala olm YAza BAğlat Bak Knight oynuycaz senle lol!
bthn
Admin
Admin
bthn

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 5:53 pm

ooo efe seni aramızda görmek ne kadar güzel hoşgeldin siteye paylasımlarını bekliyoruz...
http://www.genclik.forummotion.com
awp_ankaralı

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:36 am

FAVORİ DEYİMLERİM:
la baba aq ya...tmm la s. git...sat olum sat... nbr kanka ya..olum sizin yapacagınız işe.. kac lan kac polis...bi sigara ver la ...la kibrit kimde..la mert şinasi ** bizi cagırıo napacaz laabdül hadii derste piçlik yapalım.la ders bos aq uzun essek oyanayalımaq yine disipline gittik mert antremana gitcez mi aq,fatih migrosa gidelim de kız düsürelim laelif para var mı la,arkadasım ameliyat oLcak 1 milyonu olan var mı,abdül hocanın ceketini yaksana la,la aq snn,hadii kolum girsin,la icek mi bu aksam,eray leylanın oglu,ekin kaş napıon la ,la boz ayı gebertecem seni,mamuti bi sarkı sölesene,fatih dersi kaynatıoz mu, bişi dion mu?,gün aydın komserim gene biz ,hayırmıı?,saat 8 de parkta olun, sallama kimde?, egeg hasan, bu parkın ekmegini yiyip ihanet eden birgün ekmegini yedigi elden sallamayı yerrr iimii böle? hiişş basksana la ne bakıon aq bebesi!!! merhaba hemsire hanım nasılsınız? iii

işde ben ve bizimkiler böle
dr.fuchs
Admin
Admin
dr.fuchs

Tanışma Faslı... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı...   Tanışma Faslı... Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:38 am

awp_ankaralı demiş ki:
FAVORİ DEYİMLERİM:
la baba aq ya...tmm la siktir git...sat olum sat... nbr kanka ya..olum sizin yapacagınız işe.. kac lan kac polis...bi sigara ver la ...la kibrit kimde..la mert şinasi piçi bizi cagırıo napacaz laabdül hadii derste piçlik yapalım.la ders bos aq uzun essek oyanayalımaq yine disipline gittik mert antremana gitcez mi aq,fatih migrosa gidelim de kız düsürelim laelif para var mı la,arkadasım ameliyat oLcak 1 milyonu olan var mı,abdül hocanın ceketini yaksana la,la aq snn,hadii kolum girsin,la icek mi bu aksam,eray leylanın oglu,ekin kaş napıon la ,la boz ayı gebertecem seni,mamuti bi sarkı sölesene,fatih dersi kaynatıoz mu, bişi dion mu?,gün aydın komserim gene biz ,hayırmıı?,saat 8 de parkta olun, sallama kimde?, egeg hasan, bu parkın ekmegini yiyip ihanet eden birgün ekmegini yedigi elden sallamayı yerrr iimii böle? hiişş basksana la ne bakıon aq bebesi!!! merhaba hemsire hanım nasılsınız? iii

işde ben ve bizimkiler böle

Vay Ertugrul Kanka Olayı Piskopata BağLamışın..Hoş GEldin Aramıza bom Wink Very Happy

Tanışma Faslı...
1 sayfadaki 1 sayfası