>/>/>||||||GeNçLiĞiN YeNi SeSi||||||>/>/>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>/>/>||||||GeNçLiĞiN YeNi SeSi||||||>/>/>

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gta san andreas

+2
dr.fuchs
oguz1297
6 posters
YazarMesaj
oguz1297

oguz1297

gta san andreas Empty
MesajKonu: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 8:17 pm

arkadaşlar.gta san andreas la ilgili düşüncelerenizi...oyun hakkında isteklerinizi...diğer gta sürümleri ile kıyasladığımızda neler eksik neler fazla ...kısaca sı hepsini bu başlık altında toplayalım...
oguz1297

oguz1297

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 8:22 pm

mesela....bence oyunun orjinal halinde daha yeni daha bilindik arabalar kullanılmalıdır...
dr.fuchs
Admin
Admin
dr.fuchs

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 8:28 pm

evt Bu konuda Hak veriyorm sana Arabalar Çok klasik Tarzda.Doğal Olarak yamalar çoğalıyo.Bizim De Yama Yükleme isteğimiz Artıyo .TAbi yamalar da oyunun oynanışını olumsuz bi şekilde etkiliyor:S Oyunu Orjinalinde Şöyle Bİraz Güncel Tarzda Arabalar KOysalar hem yama YÜkleme İhtiyacı duymayız Hem de Orjinal Olarak Daha keyif alırız.Ne diyelim DArısı GTA4 e inşallah Smile
https://genclik.forummotion.com
pessimist

pessimist

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePtsi Ara. 10, 2007 6:32 pm

Bence insan Tİplemelerine Biraz Daha Özenselerdi daha güzel olabilirdi. GTA4 'te Umarım 2.ci Bi hayal kırıklığı yaşatmaz bize ROCKSTAR GAMES .. scratch
oguz1297

oguz1297

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimeSalı Ara. 11, 2007 8:05 pm

arkadaşlar gta4 e baktım biraz herhalde yeni arabalar var...biresminde tabi yama değilse bi araba gördüm honda civic si ye benziyordu modifiyeliydi ...inş iyi bir oyun olurrrr...
bthn
Admin
Admin
bthn

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimeÇarş. Ara. 12, 2007 10:47 pm

gta nın tüm serileri güzel oyunlardı hakkını yemiyelim gta4 ünde bizi şaşırtacağını sanmıyorm
http://www.genclik.forummotion.com
aydede
Moderatör
Moderatör
aydede

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 5:24 pm

gta çok güzel bir oyundur bütüm bölümleri güzeldir . sadece gta sandres de arabalar da biras değişiklik olsa biras daha iyi olabilirdi. Ama çok güzel oyun hakkını yememek lazım.........
oguz1297

oguz1297

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 9:06 pm

arkadaşlar ... gta serilerin hepsii iii ama ben arablarını sölüorumm....
sans_déqil_iman_gücü

sans_déqil_iman_gücü

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 11:29 pm

Bırakın Gta yı filan bebe oyunları onlar lol! hala onlarimi oynuonuz scratch gelin uskoya fr ko ya king
bthn
Admin
Admin
bthn

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 1:05 am

anladım dostum seni fr ko tutkunusun ama başkalarının zewklerinede saygı duyman gerekir Exclamation
sans_déqil_iman_gücü

sans_déqil_iman_gücü

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:37 pm

dogru zevk meselesi . benm yigenim bile zevk konuusnda bazılarından üstün ama onuda görmek lazım lol! lol!
pessimist

pessimist

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 11:07 am

Yok abi Gta Ya laf atttırmam 40 yaşında adam oynuyo dostum bebe oyunu demekle orda bi yanlış yaptın scratch
oguz1297

oguz1297

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 5:08 pm

arkadaşlar bana acilen gta tokyo drift lasım bende var bitane ama yükledim ilk bi taksi gelio içinde benim adamım var işte 1-2 görev yapıom sonra işte supra ile bmw m3 verio ondan sonr a hiç bişe yok....oyunun donwloadına baktım 1,1 gb sınır lı kullanıyorum.....kota aşar indirsem ...yardım ederseniz sevinirim....
oguz1297

oguz1297

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 5:20 pm

arkadaşlar ben gta tokyo drift videolarına da baktım...etrafta gezinen modifiyeli araba yok sadece senin kullandığpın vs araba var o kadar yani mesela nissan silvia kullanıyorsun başka kimsede öle araba yok sadece sen de modifiyeli araba var...öteki arabalar yine eski araba....yardım pls... cheers
oguz1297

oguz1297

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 5:21 pm

işte sözünü ettiğim şey bu...etrafta senin gibi araba yok...

https://www.youtube.com/watch?v=TTvXh0jg8wk&feature=related
oguz1297

oguz1297

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 11:40 am

şans değil iman gücü ::::::: ne bebe oyunu la gta bütün oyunlardan ii dir bi kere madem oyunu sevmion nie yazıon...o bebe dediğin oyun senim oyunlarından kat kat iidir....... lol! lol! lol! lol! lol!
bthn
Admin
Admin
bthn

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 3:12 am

oğuz kendince haklı çünkü herkesin zewki farklıdır ve herkesin saygı duyması gerekir ve sewmediğiniz oyunları yine sewmeyin ama içinizde kalsın .başkalarınız oynadığı oyuna bebe oyunu demek gzl bişey değil Arrow Arrow Arrow saygılar...

dr.fuchs
Admin
Admin
dr.fuchs

gta san andreas Empty
MesajKonu: Geri: gta san andreas   gta san andreas Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 10:08 pm

Saygılar Bizden Kanka Wink
https://genclik.forummotion.com

gta san andreas
1 sayfadaki 1 sayfası