>/>/>||||||GeNçLiĞiN YeNi SeSi||||||>/>/>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>/>/>||||||GeNçLiĞiN YeNi SeSi||||||>/>/>

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü)

4 posters
YazarMesaj
dr.fuchs
Admin
Admin
dr.fuchs

Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü) Empty
MesajKonu: Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü)   Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü) Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 10:38 pm

Yapım : 2006, ABD
Tür : Fantastik
Yönetmen : Gabor Csupo
Senaryo : Jeff Stockwell, David Paterson
Oyuncular : Annasophia Robb, Josh Hutcherson, Lauren Clinton, Zooey Deschanel
Yapımcı : Hal Lieberman
Görüntü Yönetmeni : Michael Chapman
Müzik : Aaron Zigman
Dağıtım : UIP Filmcilik
Süre : 1 saat, 35 dk.

Terabithia Köprüsü, Jess adındaki bir çocuğun sihirli hikayesini anlatıyor. Leslie okula gelene kadar Jess tüm koşu yarışmalarının birincisidir. Leslie'nin gelmesiyle yaşamında yeni bir dönem açılan Jess kısas sürede Leslie ile arkadaş olmayı başarır. İki çocuk, evlerinin arkasında bulunan ormanlıkta Terabithia adında devlerden, cücelerden ve sayısız efsanaevi yaratıklardan oluşan hayali bir krallık yaratırlar. Bu hayali krallık onlara gerçek dünyada zorluklarla nasıl savaşmaları gerektiğini öğretecektir...

kendi yorumumum:Filmi Bu haftasonu izledim Gerçekten Harika ;terabithia köprüsü'nde arkadaşlık ilişkleri gerçekten güzel anlatılmış. leslie'nin jess'e doğum gününde ihtiyaç duyduğu bir şeyi (resim seti) alması güzeldi. koşu yarışındaki etkileşim örnek teşkil ediyor. terabithia gibi çocukların kendi özel yerlerinin olabileceğini hatırlatıyor. yine öğretmenin jess'in yeteneğiyle ilgilenip onu sergiye götürmesi özendiriciydi. ancak leslie'nin filmin ortasında ölmesi çok acı koydu bana; filmin sonuna kadar leslie'nin terabithia'da yaşıyor olabileceğini umdum. ama olmadı...

Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü) Bridge-to-terabithia
Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü) Normal_bridgeDVD

filmi çekinmeden büyük,küçük herkese önerebilirim...

Leslie;

Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü) 225px-Annasophia
https://genclik.forummotion.com
pessimist

pessimist

MesajKonu: Geri: Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü)   Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü) Icon_minitimePtsi Ara. 10, 2007 6:43 pm

abicim evet ya iyi dek geldi bak aynı filmi bende 3 hafta kadar önce izlemiştim.Gerçekten Film Çok büyülü bi atmosferi var.İzleyici Ekrana Yapıştıracak Cinsten.ayrıca Sonlara Doğru Leslie'nin Ölmesi Üzdü Beni ...Yani Leslie 'yle Arkadaşlık Kuran Jess'in En Yakın arkadaşının Belki Sevidiği Kızın ölümüyle bu kadar erken tanışması Gerçekten Etkileyici Bir Şekilde Anlatılmış... silent
oguz1297

oguz1297

MesajKonu: Geri: Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü)   Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü) Icon_minitimeSalı Ara. 11, 2007 8:22 pm

en kısa zamanda filmi izlemeye çalışcam.....ellerine sağlık
bthn
Admin
Admin
bthn

MesajKonu: Geri: Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü)   Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü) Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 6:56 pm

ya filmi çok duydm gzl olduunu sölediler mertte söledi ama hala bna gitirmedn filmi kanka...
http://www.genclik.forummotion.com
dr.fuchs
Admin
Admin
dr.fuchs

MesajKonu: Geri: Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü)   Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü) Icon_minitimeÇarş. Ocak 30, 2008 12:06 am

en yakın zmnda kanka Very Happy
https://genclik.forummotion.com

Bridge to Terabithia(Terabithia Köprüsü)
1 sayfadaki 1 sayfası