>/>/>||||||GeNçLiĞiN YeNi SeSi||||||>/>/>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>/>/>||||||GeNçLiĞiN YeNi SeSi||||||>/>/>

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

www.travian.com.tr iyi taktikler

5 posters
YazarMesaj
aydede
Moderatör
Moderatör
aydede

www.travian.com.tr  iyi taktikler Empty
MesajKonu: www.travian.com.tr iyi taktikler   www.travian.com.tr  iyi taktikler Icon_minitimeSalı Ara. 11, 2007 5:35 pm

www.travian.com.tr güzel bir savaş oyunu tüm TÜRKİYE ile oynayabiliyorsun. İlk önce hammedde alanlarını geliştiriyorsun sığınak kurup olabildiğince seviyesini yükselt. İlk 1 hafta bu dediğimi yap sonra yavaş yavaş diğer binaları yap. Eğer hammmedde miktarına yükselttiğine inanıyorsan svaşçı yerleri yap ve sewiyesini yükselt. Köşk ve ya saray inşa et ve sewiyesini 10 yap. Artık 2. bir köy kurmaya yakınsın. Kendine inandığın bir birliğe üye ol. Artık bu dediklerimden sonra nüfusun 250 olmuştur. Artık saldırı çok rahat yapabilirsin. Eğer traviana girerseniz adresin tr 10 bölümünde adım ' duslertarlasi ' her türlü yardım yapabilirim.....
oguz1297

oguz1297

MesajKonu: Geri: www.travian.com.tr iyi taktikler   www.travian.com.tr  iyi taktikler Icon_minitimeSalı Ara. 11, 2007 8:06 pm

saol arkadaşım bi bakim oyuna ilk defa duyuyorumm...eline sağlıkk...
dr.fuchs
Admin
Admin
dr.fuchs

MesajKonu: Geri: www.travian.com.tr iyi taktikler   www.travian.com.tr  iyi taktikler Icon_minitimeSalı Ara. 11, 2007 9:08 pm

evt travian ı bende duydum da hiç denemek nasip olmadı
https://genclik.forummotion.com
sans_déqil_iman_gücü

sans_déqil_iman_gücü

MesajKonu: Geri: www.travian.com.tr iyi taktikler   www.travian.com.tr  iyi taktikler Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 11:27 pm

bben oynadim Smile daha ne pyunlar oynadim online aklın sırrın ermez elephant king
aydede
Moderatör
Moderatör
aydede

MesajKonu: Geri: www.travian.com.tr iyi taktikler   www.travian.com.tr  iyi taktikler Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 7:19 pm

zaten burada kişisel değil genel bilgi weriyoruz. bilen war bilmeyen war Exclamation
bthn
Admin
Admin
bthn

MesajKonu: Geri: www.travian.com.tr iyi taktikler   www.travian.com.tr  iyi taktikler Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 12:37 am

evet bnde oynuyorum fazla kendimi kaptırmadım ama yinede gzl oyun adım : TurkWarrior
http://www.genclik.forummotion.com
dr.fuchs
Admin
Admin
dr.fuchs

MesajKonu: Geri: www.travian.com.tr iyi taktikler   www.travian.com.tr  iyi taktikler Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 3:01 pm

batu sen oynuyomuydun bu oyunu:D yeni örendim.Olm sölesene biz de baslayak:D Ama evt kaptırmaman iyi neyse bosver söleme yada hic baslamayak
https://genclik.forummotion.com
sans_déqil_iman_gücü

sans_déqil_iman_gücü

MesajKonu: Geri: www.travian.com.tr iyi taktikler   www.travian.com.tr  iyi taktikler Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:43 pm

baslama mert senin ko ya basladınıda gördük:lol!:
bthn
Admin
Admin
bthn

MesajKonu: Geri: www.travian.com.tr iyi taktikler   www.travian.com.tr  iyi taktikler Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 1:22 am

aa öle deme mert bi arlar tam bi ko cıydı dmi kanka:D
http://www.genclik.forummotion.com

www.travian.com.tr iyi taktikler
1 sayfadaki 1 sayfası